Sportoviště  logo

Multifunkční hala

Ve víceúčelové hale si můžete užívat mnoho oblíbených sportů: tenis (1 tenisový kurt), floorball, badminton (2 hřiště), volejbal, basketbal, fotbal (malá kopaná). Dále v hale naleznete badmintonový a squashový kurt, dvě bowlingové dráhy, lezeckou stěnu a šatny s WC a sprchami.

Hala je v provozu celoročně, je v ní dostatek venkovního světla, lze však využít topení a osvětlení, zejména v zimních měsících

Novinkou pro letošní rok je nová školící místnost v areálu haly. Místnost lze využít pro 40-60 osob. Má rozměry 15x7 m, dostatek denního světla. V rámci vašich školení lze nabídnout coffee breaky, dataprojektor, flipchart a další vybavení.

Golfové hřiště

12ti jamkové golfové hřiště rozprostírající na okraji Českého ráje ocení hlavně techničtí hráči. Vzhledem k umístění hřiště se jedná spíše o rovinaté území bez velkého převýšení. Náročnost je tedy dána hojným umístěním bankrů, tůní a terénních vln, které typicky dolaďují scenerii Českého ráje.


Více zde

Krytý bazén

Pro ubytované hosty je zdarma k dispozici 17 metrů dlouhý bazén s hloubkou na jedné straně až 2 metry. Bazén je možné v případě nepřízně počasí zakrýt. Bazén má noční osvětlení. Provozní doba bazénu je květen - říjen. U bazénu je veškeré sociální zázemí, venkovní bar a dostatek udržované travnaté plochy.


Více zde

Bowling

V našem areálu jsou k dispozici 2 bowlingové dráhy s kapacitou max. 8 hráčů na jedné dráze. Bowling je vhodný pro každého. Pro hru u nás není potřeba speciálních bot, postačí klasické boty s hladkou podrážkou.

Lezecká stěna

Lezecká stěna je umístěna v kryté multifunkční hale. V nejvyšším bodě má 8,5 metrů a rozprostírá se na ploše 60 m2. Na lezecké stěně je velké množství cest různých obtížností od lehkých cest - vhodných pro začátečníky i děti, až po těžší cesty s převisem.

Squash

Součástí víceúčelové haly je squashový kurt s kompletním zázemí, které tvoří šatna, sociální zařízení, sprchy a možnost zapůjčení raket a míčků. Squashový kurt je osvětlený a celoročně v provozu.

Plážový volejbal

Hřiště plážového volejbalu je umístěno v zadní části areálu hned u lesa v překrásné přírodě Českého ráje. Hřiště je pravidelně udržované, před každou sezonou je vždy zavezeno novým pískem. K zapůjčení je na recepci míč.

Tenisové kurty- venkovní

Nabízíme 3 antukové venkovní kurty s nočním osvětlením. Kurty jsou denně upravovány. Po vaší hře se můžete odreagovat a příjemně posedět na terase s barem a restaurací.

Tenisové kurty- vnitřní

V případě nepříznivého počasí či v zimním období lze využít krytou víceúčelovou halu, kde je kompletní zázemí tvořené šatnou, WC, sprchami. Nabízíme výuku tenisu - pro začátečníky a děti i pro středně pokročilé.

Minigolf

Nabízíme Vám klasických 18 minigolfových jamek různých obtížností nejen pro rodinnou rekreační zábavu, ale i pro firemní akce. Veškeré vybavení je u nás k dispozici v ceně vstupného. Přijďte si k nám odpočinout zkusit si štěstí u hry minigolfu v překrásné přírodě Českého ráje. Určitě nebudete zklamáni.

Cyklistika

Půjčujeme kola pro velké i malé. K zapůjčení nabízíme celkem 5 kol značky Rock Machine. Kola jsou pravidelně servisována v autorizovaném cykloservisu. Zapůjčíme Vám zámek na kolo i ochranou přilbu.

Lukostřelba

Na louce v našem areálu Vám nabízíme možnost lukostřelby, která je velmi populární. K dispozici máme dvě kvalitní terčovnice, luky značky Polaris s dřevěným středem ( 1 x pro leváka a 1 x pro praváka), šípy (používáme kvalitní duralové), terče (terč redukovaný na 40cm z terče 80cm, papír zpevněný vláknem. Bodové hodnoty pouze do 6. Terč používaný na soutěžích na 30m.) a potřebné ochranné prvky.

Lukostřelba s instruktorem

Naše kvalitní luky a šípy zajišťují vysokou přesnost střelby a variabilita prostoru na louce nabízí možnost různého typu střelba (na vzdálenost, na přesnost apod.). K lukostřelbě nabízíme našeho vyškoleného instruktora. V případě nepřízně počasí, lze lukostřelbu provozovat i v multifunkční hale.

Rezervace sportovišť


Veškeré sportoviště je možné rezervovat na telefonním čísle: 602 627 500 nebo na emailu: relevant@relevant.cz